Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Yılbaşına Özel Promosyon Ürünler

Yılbaşına Özel Promosyon Ürünler

İlkbahar, yaz derken sonbahar da geldi geçiyor…Günler, aylar hızla geçiyor. Bütün bir yıl Covid 19 salgını ile yattık, kalktık…Bu amansız salgın tüm hayatımızı etkiledi.

İlkbahar ile birlikte uzun karantina günleri başladı. Herkes evlere hapis oldu…Yaşam şartları değişti. Bazen günün belli zamanlarında dışarı çıktık. Maske ayrılmaz bir parçamız oldu. Mesafeye her zamankinden daha fazla dikkat eder olduk ve hiç olmadığı kadar ellerimizi tekrar tekrar yıkadık…

Zaman içinde hayatın devam etmesi gerektiğine karar verildi. Karantina bitti, yine sokaklara çıktık. Tabii maske ve mesafeye dikkat ederek.

Tabii ekonominin çarkları da dönmeliydi. O nedenle bir süre sonra ofisler, fabrikalar açıldı…İnsanlar yavaş yavaş işlerine dönmeye başladılar…

YILBAŞI YAKLAŞIYOR…

Ve artık sonbaharın sert yüzünü görmeye başladık. Havalar gittikçe doğuyor. Dolu, yağmur derken kış yaklaşıyor. Tabii kış mevsimi ile birlikte yılbaşı da geliyor. Artık Yeni Normal dönemdeyiz. Her şey bir yana hayat devam ediyor. Tabii ki her yıl olduğu gibi yılbaşı tüm dünyada kutlanacak…

Yılın en renkli, en hareketli, en keyifli gününe doğru adım adım ilerlerken tatlı bir hediye telaşı da etrafı sarıyor. Birçok kurumsal firmanın karşı karşıya kaldığı bu telaş durumuna ilaç gibi yetişen promosyon ürünler, hedef kitleyi 12’den vurabilmesi ve bir kişiye ulaşmasıyla birlikte aynı anda çok geniş bir kitleye erişebilmesiyle farkını ortaya koyuyor. Promosyon ürünlerin ortak özelliği olan bu durum, şirketlere büyük bir avantaj sağlarken aynı zamanda ürünlerin gücünü de arttırıyor.

Bu aşamada çalışanlar ve müşteriler belki her zamandan daha fazla motivasyonu hak ediyor. Şimdi onları hediyeler vererek mutlu etme, sevindirme dönemi. Yeni çalışma şartlarına uygun teknolojik, markalı hediyelerden, ofisler ve iş yerlerindeki hijyen için gerek olan muglara, termoslara kadar pek çok hediye Onnetb2b’de sipariş edilmeyi bekliyor.

Hedef kitleye göre seçilmesi gereken yılbaşı promosyon ürünleri; müşterilerinizi, bayilerinizi, iş ortaklarınızı ya da çalışanlarınızı düşündüğünüzü göstermenin en güzel ve etkili yollarından biri... Yılbaşı ruhunu onlarla paylaşmak için harika bir araç olan promosyon hediye, ne kadar kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olursa marka ya da şirket adına o kadar önemli olacağından yılbaşı promosyon ürünlerinde bu detaya en az ürünün tasarımı kadar dikkat etmek gerekiyor. Logo basımına uygun olan ve bu yönüyle hem hedef kitlenin, hem potansiyel müşteri kitlesinin aklında iz bırakan ürünler, sayısız seçeneğe sahip olması sayesinde müşterilerin aklındakini bulmasını kolaylaştırıyor.

İster renkli ve eğlenceli, ister klasik ve ciddi yılbaşı promosyon ürünleriyle hedef kitlenize ulaşmanız mümkün. Burada önemli olan hedef kitlenin demografik özelliklerini, mesleğini, ilgi alanlarını bilmek, onları iyi tanımak ve nelerden hoşlanabileceklerini öngörmek! Mesela çalışanlarınıza iş hayatlarında kullanacağı bir hediye vermek isterseniz kalem, masa saati, kartvizitlik, laptop çantası, defter, ajanda vb. ürünleri değerlendirebilirsiniz. Eğer müşterileriniz için bir yılbaşı promosyon ürünü düşünüyorsanız yılbaşını çağrıştıran kırmızı ürünlere ağırlık verebilirsiniz. Bu; kırmızı bir sırt çantası, kırmızı bir termos, kırmızı bir şemsiye, kırmızı bir kulaklık ya da sweatshirt olabilir. Seçenekleri bu gibi birçok ürünle çoğaltabilirsiniz.

Seyahat ürünlerinden ev aksesuarlara, tekstil ürünlerinden oto aksesuarlarına, ofis ürünlerinden teknolojik aksesuarlara uzanan geniş bir ürün gamına sahip olmasıyla yılbaşı promosyon ürünlerinde önemli bir yardımcı olan On-Net, hem kurumsal firmaların yeni yıl telaşına hem markaların yılbaşı konseptli hediye arayışına çözüm buluyor. Marka logolarını basabileceğiniz promosyon ürünlerle müşterilerinize ya da çalışanlarınıza birbirinden özel yılbaşı hediyeleri verebilirsiniz!

7/24 sipariş vereceğiniz, 2 gün içinde elinize ulaşacak ve en hassas hijyen şartlarında hazırlanan bu kurumsal hediyelerle çalışanlarınıza ve müşterilerinize bambaşka bir yılbaşı mutluluğu yaşatabilirsiniz.

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr