Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Yeni normalle beraber kulaklıkların önemi

Yeni normalle beraber kulaklıkların önemi

Pandeminde kulaklık kullanımın önemi

Pandeminin artması ile vücudumuzun bir parçası haline gelen kulaklıkları sadece sokakta, otobüste, tatilde değil okulda, evimizin içinde ve ofisimizde de sıklıkla kullanır olduk.

Kulaklıkların artık en büyük görevi konsantrasyonu arttırmak ve uzaktan iletişimi sağlamak oldu. Yeni normal hayatımızda uzaktan eğitimlerin, evden çalışmaların ve online toplantıların fazlalaşması ile ofis ve çağrı merkezi ürünlerinin kaliteleri arttı ve çeşitleri çoğaldı.

Bu yeni normale bağlı olarak çalışanlarınızın iş arkadaşları ile evden etkili bir şekilde iletişim kurmaları için gereli olan donanımların sorumlulukları artık şirketlere ait.

Tamda bu noktada müşterilerimize Promosyon ve Kurumsal Hediyelik seçenekleri arasında sunduğumuz kulaklık kategorisinde öne çıkan markalardan olan Jabra, Sennheiser, JBL, Samsung ve Anker, mikrofunlu kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, kafa üstü kulaklıklar, bluetooth kulaklıkları ile çeşitlilik gösteriyor. Bu çeşitliliği farklı teknolojik özellikler, farklı tarzlar, farklı performans seviyeleri ve farklı fiyat seçenekleri ile sunuyor. Bu sayede herkesin kendisi için en kullanışlı kulaklığı kolayca bulabilmesini sağlıyor.

Çalışanlarınız için en iyi kulaklık hangisi? sorusu için hazırladığımız birkaç örneği yazımızın devamında bulabilirsiniz.

En iyi kulaklık markaları deyince akla gelen ilk markalardan biri Jabra markasıdır.

Kulağınızdan düşmeme güvencesi veren Jabra modelleri, aktif yaşam tarzınızın tadını çıkarma sözü veriyor. Yani şöyle ki, spor alanında, koşularda, günlük yaşamda nerede olursa olsun rahatça kullanabiliyorsunuz. Gün içerisinde nereye giderseniz gidin ve aktiviteleriniz ne olursa olsun ister dağa çıkın ister maraton koşun, sporunuza, müziğinize ve operatörünüzün izin verdiği sürece aramalarınıza engel olmaz. Bluetooth 5.0 ve İOS teknolojilerine uyumlu kablosuz teknolojisi ile sağlanan kararlılık, arama ve müzikleriniz sırasında bağlantı kopmalarını azaltıyor. Tek şarj ile 5 saate kadar sağlanan batarya süresi, ürünle gelen ve bir cebe sığabilecek boyutlarda olan şarj birimi ile 15 saate kadar uzatılabiliyor.

Evden çalışanlar için aktif gürültü önleme özelliğine sahip en iyi kulaklık markalarından biri de JBL markasıdır. JBL kablosuz hoparlör modelleri kadar cep telefonları için üretilen kablolu ve kablosuz kulaklık modelleri ile beğeni topluyor. Müziği net biçimde hissetmek isteyen, detay sesleri kaçırmak istemeyenler için yüksek kalitede ses deneyimi sunan JBL telefon aksesuarı modelleri, kulak üstü ve kulak içi kulaklıklarıyla benzersiz bir deneyim sağlıyor.

Artık tam anlamı ile teknoloji çağında yaşadığımız için yeni ekipmanlar ve yeni ürünler hızla hayatımıza girerek hem gündelik hem profesyonel yaşantımızda bize eşlik ediyorlar. Pek çok farklı noktada onlardan yardım alıyoruz. Promosyon ve Kurumsal Hediyelik kulaklık modellerimiz ile müşterilerinizin veya hedef kitlenizin ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda yıllarca sürecek bir reklam çalışmasına da imza atmış oluyorsunuz. Artık tüketiciyi etkilemek içingelişmişlik ve kreatif olmak tamamen hayal gücünüze, yaratıcılığınıza ve vizyonunuza bağlı. Promosyon ve Kurumsal Hediyelik kategorimizde seçeceğiniz kulaklık modellerimizi incelemek için hemen tıklayın!

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr