Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

YAZ SEZONU ÇOKTAN BAŞLADI

YAZ SEZONU ÇOKTAN BAŞLADI

Yaz Sezonu Çoktan Başladı

Güneş parlıyor ve günler uzuyor. Yün paltolar, rüzgarlık ve yazlık ceketler kalktı. Promosyon ürün fırsatlarıyla dolu yaz mevsimi geldi. Bu yazıda, yaz mevsimi geldiğinde şirketinize sezonluk bir marka bilinci oluşturma desteği sağlamanın bazı yollarından bahsedeceğiz.

Yaz Kampanyanızı Oluşturun

Yaz kampanyalarının en güzel yanı, neredeyse herkesin en sevdiği mevsim olmasıdır, bu nedenle herkesin sahip olduğu olumlu yaz enerjisinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerinizin sosyal medyada takip etmesi için güzel yaz havasında içerik oluşturun ve sadık müşteri tabanınızı yaz promosyonlarınız hakkında uyaran harika haber bültenleri yazın.

Muhteşem Yaz Anları

Yaz kampanyalarınızı nasıl yürüteceğinizi düşünürken, tüm yaz boyunca faydalı kampanyalar oluşturmanın yollarını düşünmeye çalışın. Örneğin, her hafta yeni bir tema içeren bir kampanya veya belki de yaz sonunda büyük bir eşantiyon/indirimle sonuçlanan haftalık bir çekiliş yapın. Bu sezonu şimdiye kadarki en iyi sezon yapın.

Yaz Ürünlerini Baskılı Alın

Yazın güzel havalarda marka bilinirliği oluşturmak için logonuzu basabileceğiniz sırt çantası, termos, mug, soğutucu çanta, ısı yalıtımlı çanta, termal çanta, soğuk tutucu çantapowerbank vb. kurumsal hediyelik ürünlere el atmanızı öneririz. Onnet B2B’de şirketinizin kimliğine tam olarak uyanı bulabilmeniz için bugün göz atabileceğiniz binlerce promosyon ürünümüz var. Yardıma ihtiyacınız olursa size memnuniyetle yardımcı oluruz, bu yüzden bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Su Şişelerini Pazarlama Aracı Olarak Kullanın

Sıcakta havalarda susuz kalmamak önemlidir. Neyse ki, logolu su şişeleri, herhangi bir kampanya için en etkili pazarlama araçlarından biridir ve aynı zamanda dünyadaki tek kullanımlık plastiklerin azaltılmasıyla ilgili sürdürülebilir mesajları desteklemenin mükemmel bir yoludur.

Yaz Hediye Paketi Oluşturun

Yaz promosyonlarınızı yönetmenin başka bir yolu da müşterilerinizi, iş ortaklarınızı ve çalışanlarınızı şaşırtmak için bir dizi yaz hediyesini bir araya getirmektir. Bu, soğutucu çanta, şapkatermos, mug ve birlikte paketlenmiş bir su şişesi gibi bir yaz seti olabilir. Ya da arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirdiğiniz yaz akşamları için güzel bir kamp sandalyesi.

 

Umarız bu makale, yaz için promosyon kampanyalarınıza nasıl devam edebileceğiniz konusunda size bazı ipuçları vermiştir. Yazın tadını çıkarın ve eğlenin. Bu enerjiniz müşterilerinize ve çalışanlarınıza da bulaşacaktır!

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr