Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Teslimat Koşulları

Kargo ücreti

Tüm yurtiçi alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişinizin kargoya teslim süresi

Sipariş vermiş olduğunuz ve stoklarımızda olan ürünler 24 saat içinde kargoya verilir.

Kargonuzu sistem üzerinden takip etme

Siparişlerinizi üyelik bilgilerinizde bulunan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. www.onnetb2b.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilmektesiniz.

Siparişiniz tarafımızdan kargoya teslim edildiği andan itibaren, kayıtlı e-mail adresinize kargo takip bilgileri bildirilmektedir.

Siparişinizi kargo firması üzerinden takip etme

Siparişlerinizi Türkiye genelinde SMS olarak iletilen kargo takip numarasıyla takip edebilirsiniz.

Siparişinizin teslimat süresi

Kargonun size ulaşma süresi ortalama 3 iş günüdür.

Teslimat adresinde bulunmama

Adreste bulunamadığınızda "teslim edilemedi notu" bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz onnetb2b.com deposuna iade edilir. Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ile kargolanır. Kargonuzun şubede bekleme süresi 3 gündür.

Ürünü teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz.

Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.


Siparişinizin gecikmesi durumunda yapmanız gerekenler

Siparişinizin gecikmesi durumunda Müşteri Hizmetleri Bölümümüzü 0216 404 11 33 no’lu telefondan  arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı dönüş için info@onnetb2b.com adresinden mail atarak da bilgi alabilirsiniz.

Aynı siparişteki farklı ürünlerin farklı adreslere teslimatı

Siparişinizi oluştururken bir sipariş için tek bir fatura düzenlenir ve düzenlenen fatura bölünemez. Bu nedenle farklı adrese gönderilmesini istediğinizi ürünler için ayrı bir sipariş vermeniz gerekir.

Resmi tatil günlerinde teslimat

Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. (Cumartesi günü yarım gün çalışmaktadır.)

Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr