Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Termos ve matara nedir? Kullanım Kolaylıkları Nelerdir?

Termos ve matara nedir? Kullanım Kolaylıkları Nelerdir?

Termos Ve Matara Nedir?

Termos ve matara günlük hayatta sıklıkla kullanılan içerisine konulan içeceği sağlıklı koşullarda saklayıp taşımaya yarayan sıvı kaplarıdır. Her mevsim, yoğun iş mesailerinde, molalarda, toplantılarda, yolculuklarda veya spor salonunda her ihtimale karşı yanımızda sıcak ya da soğuk su içmek için bulundurduğumuz rahat kullanılan ürünlerdir.

Promosyon ve Kurumsal Hediyelik seçenekleri arasında da ilk sıralarda yer alarak müşterilerinizi, bayilerinizi, iş ortaklarınızı ya da çalışanlarınızı düşündüğünüzü göstermenin en güzel ve etkili yollarından biridir.

Bir yandan mevcut ve potansiyel müşterileriniz tarafından sevilecek olan bu ürünler, diğer yandan da her yerde göz önünde görülebilir olması ile sınırsız bir reklam aracıdır çünkü sadece ofislerde değil evlerde, yürüyüşlerde, seyahatlerde, araçlarda, spor salonlarında, antrenmanlarda ve daha birçok farklı yerlerde basit bir şekilde ihtiyaç ve gerekliliktir. Reklamınız sokakta, alışveriş merkezlerinde, okulda, tatilde, ofiste kısacası her yerde olsun istiyorsanız aradığınız promosyon ürünün çok yakınınızda olduğunu söyleyebiliriz.Hedef kitleye uyumlu promosyon ürün seçimi yapılması gerektiğinden şirketler, karşılarında ne kadar geniş ve kaliteli seçeneğin yer aldığı bir platform bulurlarsa o kadar kolay ve doğru karar verirler. Bu anlamda cam mataralar, plastik suluklardetoks mataraları ve çelik termoslar, termos bardaklaryemek termosları uzun yıllar kullanılan ürünler olduğundan şirketinizin reklamını çok başarılı şekilde yapmanıza yardımcı olurlar.

Termos ve matara ürünlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kullanılan materyallerin kaliteli olmasıdır. İnsan sağlığına zarar gelmemesi, firmaların zarar görmemesi ve kötü bir reklama maruz kalmamak için bu kalite detayı, promosyon ürün seçiminde belirleyici bir rol oynuyor. Stratejinin başarılı bir şekilde sonuç vermesi için ürün üzerine basılacak logonun baskısının da çok iyi kalitede olması ve markanın gerçek renklerini, en ufak detayı ile yansıtacak şekilde tasarlanması gerekiyor.


Termos ve mataralar konusundaki zengin ürün çeşitliliğimiz ve baskı kalitemizle müşterilerimize pek çok alternatif sunabiliyor ve her bütçeye uyacak farklı seçenekler verebiliyoruz. Zengin modelleri şekilleri, renkleri ve farklı materyalleri bulunan termoslar ve mataralar içerisinden şirketinize ve hedef kitlenize en uygun promosyon ve kurumsal hediyelik ürünü bulmak ve pazarlama hedeflerinize ulaşmak artık çok kolay!

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr