Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

OUTDOOR

Outdoor Ekipmanlar

Günümüzde insanların en fazla ihtiyaç duyduğu şey, günübirlik de olsa yaşamın kargaşasından ve yoğunluğundan kaçarak kendine zaman ayırma isteğidir. Günlük rutinden ve stresten kurtulmak ve tekdüzelikten kaçışın en kolay yolu ise, doğa yürüyüşleri, kamp, piknik ve karavan tatili gibi seçeneklerden herhangi birini değerlendirmekten geçer. Bu tür aktivitelerin daha keyifli bir hal almasını sağlamak adına üretilen outdoor malzemeler onlarca farklı ihtiyacın karşılanması amacına yönelik olarak üretilmiştir.

Outdoor ekipmanlar, yeme-içme gibi temel ihtiyaçlardan birçok farklı aktiviteye kadar geniş bir alana hitap eden ürünlerden oluşur. Oldukça uygun fiyatlarla temin edilebilmesinin yanı sıra her yaş gurubu tarafından kolaylıkla kullanılabilir olması bu tür ürünlerin bir diğer özelliğidir. El feneri, çakı, anahtarlık, ilk yardım seti, saklama kabı, bagaj çantası gibi yüzlerce farklı ürünü kapsayan outdoor ekipmanlar, fonksiyonel ve işlevsel özellikler barındırır. Günümüzde hediyelik olarak da tercih edilen promosyon outdoor ürünler, reklam ve tanıtım amacıyla da sıklıkla kullanılmaktadır.

Outdoor Malzeme Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Genel anlamıyla her alana hitap eden ürünler olarak adlandırılan outdoor malzeme çeşitleri,  yaşamın her alanında kullanılsa da, çoğunlukla doğa sporları, kamp, karavan tatilleri gibi aktivitelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Öyle ki, outdoor kamp malzemeleri pratik kullanımı ve işlevselliğiyle kendinize daha fazla zaman ayırmanıza olanak sağlamaktadır. Outdoor malzemelerin en önemli özelliği, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak şekilde tasarlanarak üretilmiş olmalarıdır.

Yaz aylarında özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen piknik ve kamp aktiviteleri, outdoor  malzemeleri sayesinde daha keyifli bir hal almakta, fonksiyonel olma ve yer tutmadan kolayca taşınabilme özelliği ile tercih sebebi olmaktadır. Kamp çadırından yeme içme malzemelerine kadar geniş ürün seçeneği sunması da ayrı bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

Outdoor Promosyon Ürünleri

Günümüzde hemen herkesin farklı amaçlara yönelik olarak tercih ettiği bu ürünler, birçok firma tarafından tanıtım ve reklam amacıyla kullanılmakta, her geçen gün kurumsal promosyon outdoor ürünler birçok önemli firma tarafından tercih edilmektedir. Çakmak, el feneri, tükenmez kalem, anahtarlık gibi birçok farklı ürün, müşteri ilişkilerini daha sağlıklı kılmak adına önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Outdoor ekipmanlar, spor aktivitelerinde de sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Öyle ki zamanla kendine has stiliyle  outdoor giyim tarzı oluşmuş ve  birçok kişi tarafından benimsenmiştir. Her türlü spor aktivitesine uygun olarak üretilen ürünlerin ortak noktası, dayanıklılıkları sebebiyle uzun yıllar sorunsuz olarak kullanıma olanak sağlamasıdır.

Outdoor Malzeme Fiyatları

Outdoor malzemelerin her biri bir ihtiyacın pratik olarak karşılanmasına yönelik olarak tasarlanmıştır. Her biri kullanım alanına göre farklı özelliklere sahiptir. Kullanıcı odaklı olmasını yanı sıra outdoor malzeme fiyatlarının uygunluğu da tercih edilme sebeplerinden biridir. Büyük çoğunluğunun doğada veya dış mekanlarda kullanılması sebebiyle her türlü koşula dayanıklı bir tarzda üretilmektedir. Kullanıcı taleplerine uygun olarak birçok farklı renk ve tasarımda üretilen outdoor ekipmanlar kullanım alanlarına göre farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Dalış, trekking dağcılık gibi kendine has özellikler barındıran spesifik aktivitelerde kullanılan malzemeler genele oranla daha yüksek fiyatlar içerse de, kampçılık malzemeleri veya basit spor aktivitelerinde kullanılan outdoor ürünler daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Su sporlarından balıkçılığa, doğa yürüyüşlerinden piknik ve kamp aktivitelerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip bulunan malzemeler kolayca taşınabilir ve fonksiyonel olmaları sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Tasarımları sayesinde doğada karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğu kolayca aşabilmenize imkan sağlayan ürünler, performans ve dayanıklılık konusunda da beklentileri tam olarak karşılamaktadır.

Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr