Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Mug Termos Modelleri? En Kullanışlı Termos Bardak Modelleri?

Mug Termos Modelleri?  En Kullanışlı Termos Bardak Modelleri?

Mug Termos Modelleri?  En Kullanışlı Termos Bardak Modelleri?


Ofis ve işyerlerinde çalışanlar günlük işlerini yürütürken işlerini iyi şekilde yapabilmek için enerjiye ihtiyaçduyar. Bazı ürünler de günlük işlerin iyi şekilde yürütülebilmesi için buna yardımcı olan malzemeler olarak bilinir ve öner çıkar. MugTermoslar, çalışma ortamını daha canlandırıcı, insanı kendine getirici ve kaldığı yerden devam etmesini sağlayan temel ve aranılan ürünlerden biridir. Araba kullanırken veyaiş yerinde içilen bir çay ya da kahve, çalışma performansını arttırıcı etki gösterebilmektedir.

Günlük hayatta çok sık kullanılan termos, sıcak içeceklerin ısısını uzun bir süre muhafaza ederken mug ise soğuk içeceklerin soğukluğunu korumaktadır. Termos, dışarıdaki havayı içeri geçirmez ve bu yüzden termosun içerisindeki çay, kahve, bitki çayı gibi içeceklerin ısısı uzun bir süre aynı derecede kalır.Su, kola, meyve suyu, ayran ve süt gibi içecekleri soğuk tutma özelliği bulunan mug çeşitlerini ise doğa ve sahil yürüyüşlerinde, bisiklet sürerken, sıcak yaz aylarında araç kullanırken rahatlıkla kullanılabilir.

Dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir bir ürün olması sebebiyle Promosyon ve Kurumsal Hediyelik seçenekleri arasında sunduğumuz MugTermos modelleri günümüzde oldukça farklı seçenekler ile karşımızı çıkıyor. Çok geniş bir ürün seçeneğine sahip olan mug termos çeşitleri içerisinde çelik termos, kahve termosu, travelmug, çift katmanlı termos, bardaklı termos herkesin kendisi için en kullanışlı olanı seçmesini kolaylaştırır. Bu şekilde ofis ortamında ya da dışarıda çay ve kahve içmeyi seven kişiler için güzel bir promosyon ürünü hazırlamış olursunuz.

Termos ve matara ürünlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik kullanılan materyallerin kaliteli olmasıdır. İnsan sağlığına zarar gelmemesi, firmaların zarar görmemesi ve kötü bir reklama maruz kalmamak için bu kalite detayı, promosyon ürün seçiminde belirleyici bir rol oynuyor. Hijyen hayatımızın her alanında önemlidir.Bu noktada kullanacağınız ürünün sahip olması gereken belli başlı özellikler vardır:

  • Bardak termos ve mug paslanmaz çelikten yapılmalıdır.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır.
  • Sıcaklığı ya da soğukluğu muhafaza edebilecek kalitede malzemeler ile yapılmalıdır.
  • İçecekleri taze tutmalı, içeceklerin yapısına herhangi bir zarar vermemelidir.
  • Kulplu termos ve mug çeşitleri kullanım kolaylığı sağlar.
  • Altında silikon olmalıdır ki masaya yapışabilsin.
  • Kapağı sıkı bir şekilde, yani içeceği dışarı taşırmayacak şekilde kapatılabilmelidir.
  • Sağlam durmalıdır ki devrilmesin.
  • Kolay temizlenebilmelidir.

Bu özelliklere dikkat ederek ürününüzden daha verimli bir sonuç elde edip, uzun süreli kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr