Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

MARKALI PROMOSYON ÜRÜNLER

MARKALI PROMOSYON ÜRÜNLER

Müşterilerinize, çalışanlarınıza ya da bayilerinize vermeyi planladığınız promosyon ürünlerin etkisini daha da arttırmayı planlıyorsanız markalı ürünlerden yardım alabilirsiniz. Prestijli duruşu ve kalitesiyle hedef kitlenin gözünde artı bir değer kazanan markalı promosyon ürünler üzerine, şirketinizin ya da markanızın logosunu basarak farkındalık yaratmanız mümkün. Mevcut müşteriler kadar potansiyel müşterileri de çemberine alan bu tarz hediyeleri, markanızın pazarlama ve tanıtım faaliyetleri içerisinde mutlaka kullanmalısınız. Marka değerinin yükseltilmesinde ekstra bir gücü bulunan markalı promosyon ürünler, hedef kitlenin ilgisini çektiği kadar merak da uyandırır.

Ürünün hedef kitle ile uyumu da çok önemli olduğundan hedef kitleniz ile uyumlu olacağına emin olduğunuz ürünleri seçmeye dikkat etmelisiniz. Markalı promosyon ürünlerin teknoloji ağırlıklı aksesuarları, günümüz dünyasında herkesin ihtiyaç duyduğu ve kullandığı ürünler arasında yer aldığından hedef kitlenin ihtiyaçlarını tespit etme konusunda riske girmemiş ve beğeniyi garanti altına almış olursunuz.

Bu markalardan biri olan Anker, hoparlörden kulaklığa, powerbank’ten telefon tutucuya uzanan ürünleriyle global alanda lider bir markanın aksesuarlarını, şirket logonuzla bir araya getirmenize fırsat tanıyor. Aynı zamanda hedef kitlenize fonksiyonel, kaliteli ve markalı bir promosyon hediye vermenizi de sağlayan bu ürünler, marka logolarının yüksek kalite ile basılmasına ve gerçek renklerin, detayların aynı şekilde korunmasına da izin veriyor. Promosyon ürünler söz konusu olduğunda çok önemli bir noktayı temsil eden bu durum,  hafızalarda yer bulan logoların aynı şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Markalı promosyon ürünler konusunda iddialı bir diğer marka Trust da teknolojik aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Kablosuz şarj cihazı, mouse, kulaklık, klavye, hoparlörtablet tutucu vb. ürünlerle ön planda olan markanın promosyon hediyelerini, cep telefonu satan bir marka da bir teknoloji şirketi de ünlü bir spor giyim markası da kullanabilir. Aynı şekilde dünyaca ünlü Logitec ve Ttec markalarının teknolojik aksesuarları da benzersiz birer promosyon ürün olmaya aday oluyor.

Teknolojik ürünler dışında bakım ürünleri, laptop çantalarısırt çantası gibi ürünlere sahip olan Goldmaster markasını da promosyon ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Firmanıza değer katacak, memnuniyeti arttıracak, satış oranlarını güçlendirecek bu markalı promosyon ürünlerle başarılı bir pazarlama stratejisi ya da sadakat projesi yürütebilirsiniz.

Yorum Bırak
Kategoriler