Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Lüks ve Klas VIP Setler

Lüks ve Klas VIP Setler

Prestij sahibi, seçkin promosyon ürünlerden bahsedildiğinde akıllara ilk olarak gelen VIP setler, klas ve kaliteli tasarımlarıyla fark yaratıyor. Ürün içeriklerinden kutu tasarımlarına kadar her detayı ile şirketlerin ya da markaların hedef kitlelerini, müşterilerini etkilemede ayrı bir güce sahip olan promosyon VIP setler, firmaların kalitesini yansıtma konusunda da oldukça başarılı. Potansiyel ve mevcut müşterileri, en sadık müşterilere dönüştürme konusunda iddialı olan bu setler, birçok seçenekle çeşitlendirilebilmesi sayesinde farklı kitlelere uyarlanabiliyor. Kalem ve defterden ya da kol düğmesinden oluşan klasik bir set ile iş adamlarına; pasaport kılıfından, bagaj etiketinden, cüzdandan oluşan bir seyahat setiyle bir turizmciye ya da reklamcılara ulaşabilen promosyon VIP setler, her durumda karşısındakini etkisi altına alıyor ve hedefine ulaşıyor.

       

Özel tasarımlarıyla hedef kitlenin kendini özel ve değerli hissetmesini sağlayan VIP setler, özellikle markaların kaybetmek istemediği önemli müşterileri olduğunda devreye giriyor. Yılbaşını ya da doğum gününü kutlarken müşterinizi hatırladığınızı gösterecek bir promosyon ürün seçip, ona gönderdiğinizde sadece kendini çok mutlu ve özel hissedecek bir müşteriye kavuşmayacak aynı zamanda şirketinize tahmin edeceğinizden çok daha fazla kâr getireceksiniz. Promosyon VIP setler, doğru şekilde seçildiğinde ve doğru hedef kitleye gönderildiğinde şirketler, birbirinden değerli pek çok marka elçisine de sahip olacağından çok daha geniş bir kitleye ulaşacak ve kesinlikle marka değerleri yükselecektir. Bütçe olarak diğer promosyon ürünlere kıyasla yüksek olmasına rağmen kurum kalitesini ve değerini yansıtmada inanılmaz bir güce sahip olan promosyon VIP setleri; şirket çalışanlarının, müşterilerin, bayilerin sadakatini arttırmak, onları motive etmek ve daha da geniş kitlelere ulaşmak için kullanılıyor.

                

VIP setlerden bahsedildiğinde akıllara ilk olarak defter-kalem setleri gelse de bunlarla sınırlı olmayan On-Net promosyon koleksiyonu, zengin seçenekleri ve farklı alternatifleri ile her ihtiyacı karşılıyor. Seyahat cüzdanından powerbank’e, kol düğmesinden pasaport kılıfına, mücevher çantasından manikür setine, tasarım defterlerden iPad çantasına, kartvizitlikten anahtarlığa, usb’den ajandaya uzanan birbirinden klas ürün çeşitliliğine sahip setleri ve şık hediye kutularıyla ön planda olan promosyon VIP setlerimiz, şirketleri istenilen hedeflere ve başarıya ulaştırıyor.

Kategoriler