Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

ÇANTA / VALİZ

Sırala

Çanta, Laptop çanta, Sırt çanta Modelleri

Firmalar ve kurumlar hedef kitlesinin ilgisini çekebilecek cazip ve kullanışlı ürünler tercih etmektedir. Özel günlerde, bayramlarda, fuarlarda veya açılışlarda promosyon ürünleri ile mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaşmaktadırlar. Promosyon çalışmaları için sürekli göz önünde bulundurulan ve günlük hayatta sık kullanılan malzemelerin tercih edilmesi oldukça önem taşır. Promosyon çanta çeşitleri ve promosyon çanta modelleri bunlardan biridir.

Hem kadın hem erkek giyim modasının en işlevsel ve en şık aksesuarlarından biri olan çantalar, günlük yaşamdan, iş hayatına, şık organizasyonlara kadar her alanda size eşlik eder.

Promosyon Çanta Çeşitleri ve Özellikleri

Çantalar; omuz çantası, ipli çanta, ipli sırt çantası, fuar çantası, baskılı çanta, bel çantası ve alışveriş çanta çeşitleri olarak farklı modellerde üretilir. Kullanım alanına göre farklı boyutlara ve özelliklere sahip çanta modelleri arasından sizde, bayi hediye, çalışan hediye, bayi promosyon, yeni yıl hediyesi olarak hedef kitlenize uygun, kaliteli, sağlam ve şık promosyon çanta çeşitleri seçerek, hiç beklemediğiniz yerlerde ve zamanlarda reklamınızı devam ettirebilirsiniz.

Promosyon çanta, fuarlarda, kurumsal etkinliklerde, çeşitli organizasyonlarda ve işletmelerin tanıtımlarında kullanmak için önemli fırsatlar sunar. Bunun yanında markanın ya da kuruluşun tanıtımını yaparken, farklı ve kullanışlı ürünlerle daha da üst sıraya çıkma şansını arttırır.

En çok tercih edilen promosyon çanta çeşitleri arasında yer alan promosyon bez çanta doğa ile dost uzun ömürlü, sağlıklı ve kullanışlı ürünler oldukları için son zamanlarda kullanımları artmıştır. Çok amaçlı oldukları için de her yerde reklamınızı yapmış olursunuz.

Laptop Çantaları, Evrak Çantaları ve Seyahat Aksesuarları

Promosyon laptop çantaları firmaların tanıtım ürünleri içerisinde diğer en çok tercih ettiği çanta çeşitlerinden biridir. Günümüzde dizüstü bilgisayarlarımızı yanımızdan ayırmadığımız için laptop bilgisayar çantalarının da çok büyük bir önemi bulunuyor. Kadın-erkek, iş adamı-öğrenci ayrımı olmayan ve her yaştan, her meslekten insanın hayatında yer bulan laptop çantaları ile şirketinizin reklamını çok başarılı şekilde yapabilirsiniz. Promosyon notebook evrak çantaları için öncelikle kalitesine çok önem vermeli, sonrasında hedef kitlenizin seveceği bir tasarım seçmelisiniz.

Promosyon çalışmaları için sürekli göz önünde bulundurulan ve günlük hayatta çok kullanılan malzemelerin tercih edilmesi oldukça önem taşır. Ürün üzerinde firmaların bilgileri bulunduğundan kişiler markalara normalden çok daha fazla aşina olurlar. Ürünlerin sık kullanımları sayesinde günlük hayatta yüzlerce kişi firma bilgilerini görmekte, tanımaktadır. Bu yüzden promosyon seyahat çantası, promosyon seyahat aksesuarları spor salonu ve seyahatler gibi kalabalık ortamlarda reklam ve tanıtımınızı doğal olarak yapmış olacaklardır.

Promosyon Sırt Çantaları, Omuz Çantaları, Termos Çanta Modelleri ve Özellikleri

Kaliteli ve özel promosyon ürünleri, tüm firma ve şahıslar için kendilerini özel hissederek ve mutluluk hissi verirken aynı zamanda ise firmaların tanıtımlarını yapmaya imkan sağlayan reklam ürünleridir. Birbirinden farklı kumaş seçeneği ve farklı formuyla karşımıza çıkabilen promosyon sırt omuz çantası, markaların renklerine göre tasarlanabiliyor ve marka logolarını üzerinde taşıyabiliyor. Sırt çantaları konusunda farklı tasarım, model ve renklerle geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan On-Netb2b.com, bu sayede şirketlerin farklı ve özel isteklerini karşılayabiliyor.

Gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız eşyalar ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük reklamı onlar yaparlar. Promosyon termos çanta da onlardan biridir. Soğutucu çanta çeşitleri sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Böylece piknikte, arazide veya sahilde vakit geçirirken beraberinizde bulundurduğunuz yiyecekleriniz taze ve serin kalır.  Soğutucu Çantaları isteğinize göre logo baskısıyla reklamınızı yapıp promosyon olarak hediye edebilirsiniz.

Tanıtım Ürünleri ve Promosyon Ürün Seçimi

Stratejinin başarılı bir şekilde sonuç vermesi için ürün üzerine basılacak logonun baskısının da çok iyi kalitede olması ve markanın gerçek renklerini, en ufak detayı ile yansıtacak şekilde tasarlanması gerekiyor. Kendi içerisinde pek çok pazarlama çalışmasıyla iç içe geçirilebilen promosyon, firmalara değer kattığından; müşteri memnuniyeti artıyor, hedef kitleye ulaşılıyor ve satış gücü desteklenerek artıyor.

Uzun yıllar keyifle kullanılacak, dayanıklı ve modern promosyon çanta çeşitleri ve modelleri için doğru adrestesiniz! Markalı ürünleri, geri dönüştürülebilir tasarımları, 3D ürünleri, kişiselleştirilebilir ürünleri ile farklılık yaratan bir promosyon portalı olan On-Net; müşteri, bayi ve firma çalışanlarını motive etmeyi, mevcut müşterileri korumayı, markaya değer katmayı ve markayı geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor.

Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr