Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

İş Hayatına Pratik Çözümler

İş Hayatına Pratik Çözümler

Neredeyse 1 yıl önce Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıktı Covid virüsü. Önce çok algılayamadık. Yerel bir hastalık mı acaba diye düşündük. Ama 2020 başı itibariyle yavaş yavaş dünyayı etkilemeye başladı. İtalya, Fransa, İngiltere derken Amerika Birleşik Devletleri’ne ulaştı bu sinsi virüs.

Ve mart ayı ile birlikte Türkiye’de de görülmeye başladı. Artık tüm dünyada pandemi ilan edilmişti. Salgın ülkemizde de özellikle büyük şehirlerde kendini göstermeye başladı.

Türkiye’de karantina zamanı

 

Artan vakalarla birlikte resmi kurumlar harekete geçti. Başta sağlık sektörü olmak üzere pekçok alanda seferberlik ilan edildi.

Ve çok geçmeden hayatımızda yeni bir evre başladı: Karantina. İşyerleri kapandı, fabrikalar paydos etti…7’den 70’e herkes evlere çekildi. İnsanlar ihtiyaçlarını online alışveriş yaparak çözdü.

 

Tabii ki bu önlemler işe yaradı. Pik yapan vakalar inişe geçti, hastanelerdeki yoğunluk giderek azaldı. Bunun sonucu olarak da karanti dönemi sona erdi ve belli koşullarda hayat yeniden eski temposuna kavuştu.

Yeni normal kavramı

 

İşte, bu dönemde yeni bir kavram ortaya çıktı: Yeni normal. Ağır bir pandemi süreci azalmakla birlikte devam ediyordu. Tedbirsizlik ve dikkatsizlik salgını yeniden alevlendirebilirdi. Bu nedenden ötürü hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktı.

 

Hastalığa yakalanmamak için temkinli bir yaşam sürdürmemiz gerekiyordu. Maske-mesafe ve hijyen kelimeleri artık yaşamımızın ayrılmaz parçaları olmuştu. Bu üçlü ile birlikte hayatımıza “Yeni Normal” kavramı girmiş oldu.

 

Yeni normalin doğal sonuçlarından birisi de yeniden iş hayatının canlanmasıydı. Ofisler açılmaya başladı, makinalar tekrar çalıştı ve ticari hayat eski temposuna yaklaşmaya başladı.

İş hayatında pratik çözümler

 

Bu yeni dönemin iş yaşamına etkisi kaçınılmazdı. Artık çalışanların, işçilerin, bayilerin sağlıklı koşullarda çalışmaları her zamankinden fazla önem kazanmıştı. İşte, bu nedenle yıllardır kurumsal promosyon çözümleri sunan onnetb2b, yeni normal için kendini yeniledi.

 

Artık onnetb2b’de hijyen ve sağlıkla ilgili onlarca ürün mevcut. 7/24 verebileceğiniz siparişlerle iş yerleri ve çalışanlar için en pratik ürünler kapınıza geliyor. Dilediğiniz ürünü en geç 2 günde  sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca çalışanlarınızın moral ve motivasyonlarını arttıracak binlerce ürünü de onnetb2b’de bulabilirsiniz. Bunun dışında dünyaca ünlü pek çok markanın en şık ürünleri bir tık ötenizde yer alıyor.

 

Yeni normal sürecinde gönül rahatlığı ile çalışmak ve çalışanlara moral vermek için onnetb2b en yakın tedarikçiniz ve çözüm ortağınız.

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr